Skandinaviskt svalt

11 föremål
SPEGEL, 1960-70-tal.
SPEGEL, 1960-70-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, tenn, 1930-tal.
Klubbat pris
370 EUR
Utropspris
150 EUR
SPEGEL, Meridiani, Italien.
SPEGEL, Meridiani, Italien.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sminkbord Swedish Modern, G&T.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, Fröseke, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, art déco, 1920-/1930-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 2000-tal.
SPEGEL, 2000-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK