Skandinaviskt svalt

26 föremål
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, IKEA, 1970/80-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, Bjärnums möbelfabrik, 1960-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BAR, palisander. Dyrlund, Danmark 1970-tal.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
PALL, art déco, 1930-tal.
PALL, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PARAPLYSTÄLL, funkis, 1930-tal.
Klubbat pris
1 450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JALUSISKÅP, ek, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 delar, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ASPLUND, "Belle Coat Rack", klädhängare, 2016.
Klubbat pris
2 750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAMBURMAJOR, gjutjärn, omkring 1900.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK