14
269122

Ivan Pavlovich Pokhitonov

(Ryssland, 1851-1924)
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
225 000 - 338 000 SEK
20 900 - 31 300 USD
Klubbat pris
Ivan Pavlovich Pokhitonov
(Ryssland, 1851-1924)

HÖSTLANDSKAP NÄRA PARIS.

Sign. Olja på pannå, 20x21,5 cm.