19
569437

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
2 500 - 3 000 EUR
28 200 - 33 800 SEK
2 640 - 3 160 USD
Hammer price
Unsold
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, olja på duk, signerad och daterad -30.

Skärgårdsmotiv, 39,5 x 47 cm.

Ytsmuts.