88
592905

Hjalmar Munsterhjelm

(Finland, 1840-1905)
5 000 - 7 000 EUR
56 400 - 78 900 SEK
5 220 - 7 310 USD
Hammer price
Unsold
Hjalmar Munsterhjelm
(Finland, 1840-1905)

HJALMAR MUNSTERHJELM, olja på duk, signerad.

Fiskare på stranden, 23x35 cm.

Ytsmuts.