45
70025

PARFYMFLAKONG,

3 000 - 5 000 SEK
266 - 444 EUR
278 - 463 USD
Hammer price
1 400 SEK
PARFYMFLAKONG,

glas och vit marmor, 1800-tal. Konande oktogonal i blått glas med gulmetallsmontering. Pip. På profilerad sockel av vit marmor. Höjd 10 cm.

Små skador.