726
71389

RELIEFTAVLA,

Japan 1900-tal. Skuret ben på svärtad träplatta. Häger på bambugren. 45,5 x 30 cm.

Skador, saknar delvis delar.

Droit de suite: No
Estimate:

1 000 - 1 500 SEK

94 - 141 EUR

90 - 135 USD

Hammer price:
Unsold
Saleroom notice

Several parts are missing. Repairs to bird and branches.