918
71809

VAS,

1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
139 - 185 USD
Hammer price
2 600 SEK
VAS,

glas. Emile Gallé, Frankrike, jugend. Överfång med etsad dekor av ormbunksblad i grönt mot matt fond. Signerad Gallé. Höjd 16.

Obetydlig kantnagg.