236
115979
Alfred Thörne
(1850-1916)

ALFRED THÖRNE, olja på duk. Sign.

Sommarlandskap med å. 38 x 61.

Smärre slitage.

Droit de suite: No
Estimate:

6 000 SEK

Hammer price:
Unsold
Artist/Designer

Read more