MATSERVIS, 50 delar,flintgods, "Skåne", Rörstrand.

10 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 större assietter, 12 mindre assietter, 5 uppläggningsfat varav tre på fot, tillbringare, såsskål, terrin.

Slitage, nagg, krackelyrer, några delar med missfärgningar.

Auction closed
1 800 SEK
The auction is closed.