BERGIUS, ANDERS, Tillskrivna. Ett par, olja på duk.

Dam och herrporträtt, vardera 73x58.

Uppklistrad på pannå. Krackelyrer, vissa tidigare lagningar.

Auction closed
10 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed