Jewellery
282746

ARMBANDSUR samt RING, The Franklin Mint, sterlingsilver, onyx samt en fasettslipad liten diamant, 1900-tal. Vikt 45 g.

Ring med överdrag i 14k guld med dekor av örn på onyx, st 20/63, originalask medföljer. Armbandsur med liten fasettslipad diamant, läderarmband, boett märkt "MONTE CARLO CASINO WATCH THE FRANKLING MINT 1988 DIAL STERLING 925 SWISS MOVEMENT STAINLESS STEEL BACK", l 22.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed