SANDSTRÖARE, 2 st SAMT BOK, Norrköping, björk samt bemålat trä, 1800-/1900-tal.

En märkt Rådstufvura Rätten Andra Afdelningen i Norrköping. H 10 ocjh 8,5. Bok: Genealogiske och Biografiske Anteckningar hörande till Norrköpings Stads Historia. Carl Iser. Första delen. Norrköping 1806. Isbergs Bokbinderi, Norrköping.

Skador. Slitage. Nagg.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.