PARTI SILVER, 5 delar, Georg Jensen, Cohr, Danmark, sterlingsilver. 1900-talets första hälft. Tot vikt 212 g.
Gaffel, kniv samt fruktkniv, "Konge", kapsylöppnare "Pyramid", samt druvsax, Cohr.
Mindre bruksslitage.