Jewellery
291919

BROSCH, HÄNGE, HALSSMYCKE samt RINGAR, 3 st., silver. Tot. vikt ca 45 g.

Brosch, 813 silver, Johan Ferdinand Henriksson, Lahtis 1926. Diam. 5.
Hänge, Liisa Vitali, ostämplat. Diam 2,2
Ring, 925 silver, Kalevala Koru 1989. Strl. 17.
Ring, 925 silver, Osuuskunta Timanttiset, Helsingfors. Strl. 17+.
Ring med hjärta, 925 silver, Kalevala Koru 1992. Strl. 19.

Bruksslitage, anlöpningar, monogramgravyr.

Auction closed
80 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed