RESEKOFFERT, Newark trunk Co, 1900-talets början.

Svartmålad med mässingsbeslag. Invändigt med lådor samt galgar. L 105, B 55, H 55.

Slitage. Repor. Nötmärken. Ställvis hårt slitage. Nyckel saknas.

Auction closed
1 800 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed