Racerbil med förare. Friktionsdrift. L 41.
Bruksslitage. Smärre märken och repor. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Färgslitage. Ett hål i plastfönstret baktill.Smärre lackskador Förnicklade detaljer något anlupna. Smärre retuscher, sannolikt fabriksgjorda