Henrik Theodor Lundh

(Sweden, 1812-1896)
Henrik Theodor Lundh
(Sweden, 1812-1896)

HENRIK THEODOR LUNDH, olja på pannå, sign o dat -88.

Frukstilleben med karaff. 55 x 44,5.

Krackelyr. Repor. Pannå lätt slagen. Färgbortfall.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed