12 matskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar, 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 mockaskedar, 2 serveringsskedar, 2 såsskedar, 2 smörknivar. Vikt angiven exklusive knivar.
Bruksslitage. Repor. Knivblad i rostfritt stål.