Collier i vitguld med liten diamant, L ca 40. Örhängen, 3 par, L ca 1-1,5. Medaljong, diam ca 1. Kedjor, 2 st, L ca 55. En klippt vigselring samt ett örhänge medföljer.
Slitage. Bucklor.