Jewellery
300441

PARTI SMYCKEN, 18k guld, vikt ca 17,5 g.

Collier i vitguld med liten diamant, L ca 40. Örhängen, 3 par, L ca 1-1,5. Medaljong, diam ca 1. Kedjor, 2 st, L ca 55. En klippt vigselring samt ett örhänge medföljer.

Slitage. Bucklor.

Auction closed
3 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed