DAMFICKUR, 14k guld, en boett, 1900-talets början. Tot vikt 17,4g.

Cylindergång, vit urtavla med arabiska siffror, diam 2,8. Klockedja bla pansarlänk, double, l ca140 samt origianletui medföljer.

Slitage. Gravyr. Ej funktionstestad. Klockedja med mindre skador, reglage skadat. Etui med skador.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed