BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

Lackad ek, fyra lådor i tre varv, uppsats med lådor. L 96, b 60, h 100.

Renoverad samt kompletterad, senare beslag och bakstycke, en låda saknar knopp, bruksslitage, sprickor, fläckar, märken. Nyckel saknas.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed