KASTKNIV, järn, mässing och trä, Afrika, 1900-tal.

Blad på skaft i järn. Handtag i bronserade mässingstrådar. Linjerad dekor på blad och skaft. L 40. H 42.

Slitage. Rost. Nagg.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.