308923
Johan Krouthén
(1858-1932)
Johan krouthÉn, olja på duk, sign och dat 1907.

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, sign och dat 1907.

Sjölandskap med pojke i eka. 46x65.

Sedvanligt slitage, mindre smutsfläckar.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
Final bid
0
0
0
35 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is not met
Bidhistory (0 bids)