HERRARMBANDSUR, Omega, 18k guld, bär dat 1977.

Manuell, datum, silverfärgad urtavla, plexiglas, boett blank och matterad, diam 3,5. Svart läderband ej Omega.

Gåvogravyr på bakboett. Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor på boett och glas.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed