STAR WARS, Imperial Tie fighter i kartong, Kenner, 1978.

Imperial Tie fighter i Star Wars kartong. Kartonginserts, bruksanvisning och booklet medföljer. Klistermärken påsatta. Höjd ca 23 cm.

Kartong med tejprester och smärre pappersskador. Slitage och mindre veck och bristningar.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.