Bordslampor, ett par, Miranda, 1900-talets senare del.
< 1m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2m
8 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.
4m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skedar, 22 st, silver, "Olga", GAB, Eskilstuna, 1991-92.
6m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Urna med lock, porslin, Kina, 1900-tal.
8m
14 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, "Gatubild, Provence".
10m
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sänggavel, omkring år 2000.
12m
Sänggavel, omkring år 2000.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK