Liveauktion pågår | Contemporary Art & Design

Dag 2: Konst, fotografi och grafik

Delta i auktionen

Carl Eldh, "Ansgar".
2d 23 tim
Carl Eldh, "Ansgar".
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Martti Innanen, "Ontrei Yletyinen teroittaa viikatetta".
4d
2 700 EUR
Utropspris
1 700 EUR
Soffbord, 1930-tal.
23 tim 3m
Soffbord, 1930-tal.
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2 tim 35m
5 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Birkin 35", 2010.
2d
57 000 SEK
Utropspris
85 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

444. Katalognumret har tyvärr utgått
Aktuellt bud:
- SEK