Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
2m 17s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
4m 17s
Collier, 18K guld, Italien.
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, nyrenässans, omkring 1900.
8m 17s
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
10m 17s
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegellampett, rokoko, 1700-tal.
12m 17s
200 EUR
Utropspris
300 EUR