Soffa, Swedish modern, 1900-talets mitt.
< 1m
4 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
< 1m
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingrid Åman, halvhornskniv, signerad, 2021.
4m 57s
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Walter Svanberg, Utan titel.
6m 57s
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl XII, plåtmynt, 2 daler silvermynt, 1713.
8m 57s
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Halskedja. 22K guld.
4d 21 tim
Halskedja. 22K guld.
62 500 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Lars Lerin, Seglats.
3d 1 tim
Lars Lerin, Seglats.
59 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
Kaido Ole, "Untitled CXIX".
3d 2 tim
Kaido Ole, "Untitled CXIX".
4 800 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Jaan Elken, "Pobeda Truda".
3d 2 tim
Jaan Elken, "Pobeda Truda".
4 000 EUR
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR