Liveauktion pågår | Important Timepieces

Delta i auktionen

Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
< 1m
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, "Höst i Lappland".
6m 35s
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 5 st, Directoire, 1800-talets första hälft.
8m 35s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fågelbur, 1900-tal.
10m 35s
Fågelbur, 1900-tal.
7 977 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
12m 35s
Byrå, funkis, 1930-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

85. Omega, Seamaster, Chronostop, "Bullhead", kronograf, ca 1970.
Utropspris
35 000 - 45 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
2 000

ditt bud
41 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK