Madeleine Pyk, "Det dukade bordet".
< 1m
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
1m 51s
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
7m 51s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
9m 51s
Hatthylla, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK