Matta, silke Sirjan, slätväv, ca 200 x 130 cm.
< 1m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Gram, "Från Vik".
2m 6s
Lennart Gram, "Från Vik".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1930-tal.
4m 6s
Sängbord, ett par, 1930-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
6m 6s
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter de Ru, "Courzand, Rotterdam, 1984".
10m 6s
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
12m 6s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK