Liveauktion pågår | Contemporary Art & Design

Dag 2: Konst, fotografi och grafik

Delta i auktionen

Carl Eldh, "Ansgar".
2d 23 tim
Carl Eldh, "Ansgar".
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Martti Innanen, "Ontrei Yletyinen teroittaa viikatetta".
4d
2 700 EUR
Utropspris
1 700 EUR
Soffbord, 1930-tal.
23 tim 11m
Soffbord, 1930-tal.
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Pochette accessoires", 2004.
22 tim 5m
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2 tim 43m
5 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Birkin 35", 2010.
2d
57 000 SEK
Utropspris
85 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

440A. James Rosenquist, "Kabuki Blushes".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK