217
188621

Carl Fredrik Aagaard

(Tanska, 1833-1895)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 400 - 7 190 EUR
5 690 - 7 590 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Carl Fredrik Aagaard
(Tanska, 1833-1895)

AMALFIN RANNIKOLTA.

Sign. Öljy kankaalle 43x63 cm.

Slitage och ytsmuts.