980401

260. Blomsterstilleben.

Signerad Axel Nilsson och daterad -34. Duk 82 x 60.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK/3 070 - 4 094 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili