957517

283. "3 ytor och 6 ytor".

Signerad F. Ribeyrolles-Marcus och daterad 1998. Bardigliomarmor, första delen 39 x 40 x 25 cm, andra delen 30 x 49 x 23 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 558 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili