970794

386. "Le Peintre devant le Village II".

Färglitografi, 1969, signerad med blyerts och numrerad 28/50. 39 x 28,5 cm, bladstorlek 65 x 48 cm (Arches).

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK / 4 094 - 5 118 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Kirjallisuus

Mourlot, 604.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili