970794

386. "Le Peintre devant le Village II".

Färglitografi, 1969, signerad med blyerts och numrerad 28/50. 39 x 28,5 cm, bladstorlek 65 x 48 cm (Arches).

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Mourlot, 604.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili