909736

403. "Les saltimbanques".

Färgakvatint, 1922, av Jacques Villon efter Pablo Picasso, signerad med blyerts och numrerad 56/200, utgiven av Galerie Bernheim-Jeune, Paris. 59,8 x 42,2 cm, bladstorlek 83,8 x 62,5 cm. (Arches).

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK/8 188 - 10 235 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Ginestet/Pouillon, E 634.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili