1018694

112. NATHALIE DJURBERG, "Things aren't quite the same".

Signerad Nathalie Djurberg. Utförd 2004. Animerad film, DVD, 4:26 min. Upplaga 1/4 +2 AP.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Zach Feuer Gallery, New York.

Lähtöhinta
120 000 - 150 000 SEK / 11 905 - 14 881 EUR
Vasarahinta
110 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Lisätietoja

Upcoming show: 'Nathalie Djurberg & Hans Berg', Moderna Museet, Stockholm, 16 June - 9 September 2018.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili