1018694

112. NATHALIE DJURBERG & HANS BERG, "Things aren't quite the same".

Signerad Nathalie Djurberg. Utförd 2004. Animerad film, DVD, 4:26 min. Upplaga 1/4 +2 AP.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Zach Feuer Gallery, New York.

Lähtöhinta
120 000 - 150 000 SEK/11 904 - 14 880 EUR
Vasarahinta
110 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Kommande utställning: 'Nathalie Djurberg & Hans Berg', Moderna Museet, Stockholm, 16 june - 9 september 2018.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili