1018440

204. "Bodybuilders", 1984.

Signerad Erwin Olaf och numrerad 2/2 a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 26,5 x 37,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Acquired directly from the photographer by the current owner.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK / 1 190 - 1 488 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili