1039541

70. STIG LINDBERG, skulptur, "Systrarna", Gustavsbergs studio 1940-tal.

Chamotterat stengods, delvis glaserad i ljusgrönt, beige och halmgult, signerad Stig L med studiohanden GUSTAVSBERG. Höjd 36 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
24 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili