BÖCKER, 2 vol, Carl von Rosenstein SAMT Anders Botin

Berättelse om några försök att leda vatten från sank mark efter Elkingtons sätt, på Örebro Läns Kongl. Hushållnings-Sällskaps föranstaltande företagne år 1806, med 8 kartor, Lund 1807, pappband. SAMT Beskrifning Om Swenska Hemman Och Jorda-Gods I-II, Stockholm Lars Salvius 1755-1756, halvpergamentband. Ej genomgångna

Skador, slitage

Muut tiedot

Lars-Yngve Johansson Collection

Vasarahinta
900
79
83
Lähtöhinta
1 500 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
29. huhti 2019 20:44
900 SEK
29. huhti 2019 20:43
850 SEK
29. huhti 2019 20:41
800 SEK
29. huhti 2019 20:41
750 SEK
29. huhti 2019 20:41
700 SEK
29. huhti 2019 20:41
650 SEK
29. huhti 2019 20:39
600 SEK
29. huhti 2019 20:39
550 SEK
29. huhti 2019 20:38
500 SEK
29. huhti 2019 20:38
450 SEK
29. huhti 2019 20:31
400 SEK
29. huhti 2019 20:28
350 SEK
29. huhti 2019 20:23
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Carl Barkman
Tukholma
Carl Barkman
Johtava asiantuntija
+46 (0)708 92 19 71

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

264. Ann Edholm, 'Medusa i Colmar'.
Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
75 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
75 000 SEK