Finnish Modern Art

28 Esinettä
PERTTU NÄSÄNEN, akryyli kankaalle.
Vasarahinta
940 EUR
Lähtöhinta
1 200 EUR
JAAKKO SOMERSALO, öljy kankaalle, a tergo todistus.
Vasarahinta
450 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
MAX SALMI, öljy levylle, signeerattu ja päivätty -66.
Vasarahinta
1 070 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
TARJA UNKARI, öljy kankaalle, signeerattu -99.
Vasarahinta
610 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
JAAKKO PAKKALA, olja på duk, signerad.
Vasarahinta
1 300 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
SAM VANNI, guassi, signeerattu ja päivätty -49.
Vasarahinta
10 005 EUR
Lähtöhinta
2 000 EUR
ANITRA LUCANDER, "TYTTÖ PIANON ÄÄRESSÄ".
Vasarahinta
8 200 EUR
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
MATTI HAUPT, pronssi, signeerattu.
Vasarahinta
540 EUR
Lähtöhinta
700 EUR
SAM VANNI, guassi, signeerattu ja päivätty -88.
Vasarahinta
3 105 EUR
Lähtöhinta
2 000 EUR