Kalusteet Kaapit & Lipastot
1265969
A late Gustavian commode, late 18th century.
A late gustavian commode, late 18th century.

Lenth 111,5, width 54,5, height 83 cm.

Något solblekt, nedersta lådan med faner restusch. Nedersta nyckelbrickan något lös.
Skivan med lagning och retuscher.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F40
Ota yhteyttä
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
Johtaja, Fineart - Sisäänotto & Myynti
+46 (0)706 40 28 61

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

2 päivää 12 tuntia
Tarjottu
11 500
1 139
1 384
Lähtöhinta
15 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 12 000 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
26. helmi 19:46
11 500 SEK
25. helmi 17:29
11 000 SEK
24. helmi 20:39
9 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia