Lenth 111,5, width 54,5, height 83 cm.
Något solblekt, nedersta lådan med faner restusch. Nedersta nyckelbrickan något lös.Skivan med lagning och retuscher.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10