1329561

Johan Sophus Friedrich Alexis Adam Werner Greve

(Tanska, 1789-1868)
Werner greve, oil on canvas signerad och daterad 1820 a tergo.

Werner Greve, oil on canvas signerad och daterad 1820 a tergo.

"Karl XII". (1682-1718). 72 x 57 cm. Samtida krönt ram.

Crazings, retoushes.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Ota yhteyttä
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Specialist Old master paintings
+46 (0)739 400 801

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
15 000 SEK