950703

TIINA ELINA NURMINEN

"BABY BLUE".

A tergo sign. Olja på pannå 122x124 cm.

Sijainti
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - R200
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Laura Pohjola

Helsinki

Laura Pohjola
Asiantuntija - moderni- ja nykytaide, suomalainen taide, valokuvataide

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 800 - 2 200 EUR

    Tarjottu

    500
    EUR
    4 811 SEK
    589 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    710 loka 17:59500EUR
    610 loka 11:41160EUR
    5 8 loka 20:10150EUR
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia