Yrjö Edelmann

(Ruotsi, 1941-2016)
Yrjö Edelmann
(Ruotsi, 1941-2016)

YRJÖ EDELMANN, SOMMITELMA.

Sign. -85. Öljy kankaalle 101x120 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
5 200
58 604
5 426
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
10. kesä 2020 23:35
5 200 EUR
30. touko 2020 22:17
5 000 EUR
29. touko 2020 16:15
2 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet