Eric Hynynen

(Suomi, Syntymävuosi 1971)
Eric Hynynen
(Suomi, Syntymävuosi 1971)

Eric Hynynen, , "Tikli".

A tergo sign. Olja på duk 90 x 90 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Vasarahinta
1 110
12 343
1 171
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (24 tarjousta)
25. loka 2020 14:52
1 110 EUR
25. loka 2020 14:52
1 060 EUR
25. loka 2020 14:51
1 010 EUR
25. loka 2020 14:51
1 000 EUR
25. loka 2020 14:51
990 EUR
25. loka 2020 14:51
970 EUR
25. loka 2020 14:51
950 EUR
25. loka 2020 14:51
950 EUR
25. loka 2020 14:48
920 EUR
25. loka 2020 14:47
900 EUR
25. loka 2020 14:47
890 EUR
25. loka 2020 14:47
870 EUR
25. loka 2020 14:47
850 EUR
25. loka 2020 14:47
840 EUR
25. loka 2020 14:47
820 EUR
25. loka 2020 14:46
800 EUR
25. loka 2020 14:46
800 EUR
25. loka 2020 14:45
750 EUR
25. loka 2020 14:45
750 EUR
25. loka 2020 14:44
720 EUR
24. loka 2020 19:18
700 EUR
23. loka 2020 15:58
620 EUR
17. loka 2020 10:29
600 EUR
10. loka 2020 8:36
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet